TUTKAL

ORGALOK MA 10 SU BAZLI TUTKALI

Yüksek tutunma gücü ve hızlı kuruma özelliklerinden dolayı hızlı üretimlerde kullanıma uygun formüle edilmiş PVA emülsiyondur.

ORGALOK MA 35 SU BAZLI TUTKALI

Orgalok MA 35 yüksek mukavemet gücüne sahip, formüle edilmiş kroslinkli, lft Rosenheim tarafından DIN EN 204 test metoduna göre D3 sertifikalı PVA emülsiyondur. Islanmaya karşı tutunma gücünü korur.

DECOMELT 4141 PROFİL SARMA TUTKALI

EVA bazlı, uzun açık zamanlı profil sarma tutkalıdır. Düşük kaplama miktarlarında çalışabilmeye olanak tanır güçlü tutunma sağlar. Düşük viskozite, uzun açık zaman ve en iyi ısı direnci özelliklerine sahiptir.

DECOPOL 4224 PROFİL SARMA TUTKALI

Polyolefin bazlı, uzun açık zamanlı profil sarma tutkalıdır. Formülasyonu dolgu maddesi içermez, düşük kaplama miktarlarında çalışabilmeye olanak tanır güçlü tutunma sağlar.

DECOMELT 4110 PERVAZ TUTKALI

Pervaz yapıştırma işleminde zımparalı veya zımparasız MDF yüzeylerin ahşap kaplama olmadan yapıştırılması için uygundur. Yüksek erime hızına ve uzun açık zamana sahiptir, iyi ıslatma özelliği ile çıplak MDF' nin yapıştırılmasında güçlü tutunma sağlar.

DECOMELT 3910 KENAR BANTLAMA TUTKALI

Otomatik ve manuel kavisli kenar bantlamaya uygun eva bazlı bir tutkaldır. Uzun açık zamanı sayesinde, zor kavisli noktalarda başarılı olur.

DECOMELT 3611 KENAR BANTLAMA TUTKALI

Geniş yüzey bantlaması için yüksek erime hızına ve orta açık zamana sahip, orta ve düşük hızlarda çalışan kenar bantlama makinelerine uygundur.

DECOMELT 3699 KENAR BANTLAMA TUTKALI

Orta açık zaman yüksek ısı dayanımı özelliklerine sahiptir.

DECOMELT 4004 KENAR BANTLAMA TUTKALI

Orta- kısa açık zamana sahiptir ve yüksek hızlı makinelerde kullanıma uygundur.

DECOMELT 3663 KENAR BANTLAMA TUTKALI

Orta açık zamanlı, orta ve düşük hızlarda çalışan kenar bantlama makinelerine uygundur, yüksek ısı dayanımı ve göreceli olarak düşük viskozite özelliklerine sahiptir.

Merve DEMİREL
Satış Sorumlusu

0 544 395 12 17

Kartal Merkez Mağaza Satış Sorumlusu